Integracyjny Klub Sportowy AWF - Multimedia

Integracyjny Klub Sportowy AWF

Filmy i zdjęcia

Poniżej prezentujemy filmy, które związane są z działalnością Integracyjnego Klubu Sportowego AWF. Przedstawiamy też fotografie z kluczowych wydarzeń i imprez organizowanych przez nasz Klub oraz z momentów ważnych dla naszego środowiska.


TWÓJ RUCH

Ile może dać Ci sport? Posłuchaj ekspertów, trenerów i zawodników. Przedstawiamy film o walorach uprawiania sportu, zwłaszcza w przypadku osób z niepełnosprawnością. Czas na TWÓJ RUCH! Film został dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Czas trwania: 30 minut


Szermierka - sport dla walecznych serc

Dlaczego warto uprawiać szermierkę? Jakie zasady obowiązują we florecie, szpadzie i szabli? Czym różni się szermierka na wózkach od szermierki uprawianej przez zawodników pełnosprawnych. W elegancki świat fechtunku bronią białą wprowadzają trenerzy: Tadeusz Nowicki, Marek Gniewkowski, Tomasz Sierakowski i Zbigniew Rybak.
Czas trwania: 10 minut


Spot "Trenuj. Walcz. Wygrywaj."

Jednominutowy spot promujący szermierkę zrealizowany w urokliwych wnętrzach Pałacu w Otwocku z udziałem wybitnych polskich szermierzy: Olimpijczyka, srebrnego medalisty z Pekinu - Roberta Andrzejuka i Paraolimpijczyka, multimedalisty - Dariusza Pendera oraz trenera Tadeusza Nowickiego - twórcy polskiej szermierki na wózkach i propagatora integracji w sporcie i poprzez sport.
Czas trwania: 1 minuta

„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i osiąść na laurach to klęska”
Marszałek Józef Piłsudski, Patron AWF Warszawa