Alternative flash content

Requirements

Wsparcie i współpraca

Stali partnerzy

Stałymi partnerami Integracyjnego Klubu Sportowego AWF Warszawa są firmy:

  • 3M Poland
  • URSUS S.A.
  • AMS S.A.

Dzięki współpracy oraz wsparciu tych firm Klub może się rozwijać oraz prowadzić swoją statutową działalność.

Chcesz nam pomóc?

Jeżeli uważasz, że realizowane przez nas cele są ważne oraz podoba Ci się sposób w jaki prowadzimy swoją działalność możesz nas wesprzeć finansowo.

Nasz numer konta:

PEKAO S.A. O VI Warszawa
89 1240 1082 1111 0000 0381 8770
Z dopiskiem: na działalność statutową IKS-AWF

Przynależność

Integracyjny Klub Sportowy AWF jest członkiem Polskiego Związku Szermierczego (PZSz), Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych "START" (PZSN "START") oraz Polskiego Związku Gimnastycznego (PZG).

Zadania publiczne

Integracyjny Klub Sportowy AWF wykonuje rok rocznie szereg zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej i sportu, na których realizację uzyskuje wsparcie m.in. od Miasta Stołecznego Warszawa (w tym Dzielnicy Mokotów i Dzielnicy Bielany), PZSN "START", PFRON, Urzędu Marszałkowskiego.

Zadania realizowane przy wsparciu m.st. Warszawy

Warszawa

M.st. Warszawa współfinansuje realizowane przez Integracyjny Klub Sportowy AWF programy pod nazwami: "Szkolenie i współzawodnictwo sportowe osób niepełnosprawnych" oraz "Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży"
logo Warszawa

Facebook

Waleczne serca

Zachęcamy do odwiedzenia stworzonej przez nas strony o szermierce. Znajdują się tam: opis dyscypliny, wyjaśnienie zasad, historia polskiej szermierki na wózkach, filmy i zdjęcia, odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Całość napisana przystępnym językiem. Jesteś zainteresowany szermierką? Zapraszamy!

waleczneserca.pl