Alternative flash content

Requirements

5 medali na MP w tenisie stołowym! Wisła 2019

W dniach 17-19 maja, drużyna tenisistów stołowych z sekcji IKS-AWF przystąpiła do długo wyczekiwanych Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych które odbywały się w Wiśle. Po długich i ciężkich przygotowaniach, nasi zawodnicy jechali na zawody w bojowych nastrojach. Praca na treningach przyniosła oczekiwane efekty. Nasi tenisiści i tenisistki zdobyli 5 medali. Paweł Konstantyn, Katarzyna Marszał oraz Dorota Bucław zdobyli złote medal. Brawo Kasia, brawo Dorota, brawo Paweł!!! Rafał Kraft po bardzo widowiskowym pojedynku w finale zdobył srebro, a Małgorzata Jankowska zdobyła brązowy medal. Serdeczne gratulacje dla medalistów, całej sekcji tenisa stołowego IKS-AWF oraz trenerów: Marcina Spurka, Filipa Szymańskiego i Daniela Szczepańskiego. Tak trzymać!!!

 

Ogłoszenie

Prowadzenie szkoleń dla osób niepełnosprawnych PFRON

W ramach projektu pod nazwą: "Prowadzenie treningów sportowych dla osób niepełnosprawnych" Integracyjny Klub Sportowy AWF organizuje zajęcia w paraolimpijskich dyscyplinach sportu: szermierce na wózkach, pływaniu, tenisie stołowym i podnoszeniu ciężarów. W projekcie biorą udział członkowie Klubu rekrutujący się z kilku województw Polski, którzy co najmniej od pół roku trenują w Klubie wybraną przez siebie dyscyplinę sportu i zadeklarowali gotowość kontynuowania rozpoczętego wcześniej szkolenia. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Data rozpoczęcia projektu: 1 styczna 2019. Data zakończenia projektu: 30 marca 2020. Projekt jest dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 

Prowadzenie szkoleń dla osób niepełnosprawnych w paraolimpijskich dyscyplinach sportu PFRON

Ponadto zapraszamy wszystkie osoby niepełnosprawne do spróbowania swoich sił i udziału w zajęciach sportowych dla początkujących organizowanych przez nasz Klub. Oferta sportowa jest kierowana do osób z dysfunkcją narządu ruchu, natomiast w przypadku sekcji pływackiej również do osób z dysfunkcją narządu wzroku. Zajęcia i udział w nich jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy! Nie czekaj! Zadbaj o swoje zdrowie, rehabilitację oraz kondycję!

SEKCJE SPORTOWE

Szermierka na wózkach (czytaj więcej)

PFRON szermierka na wózkach

Pływanie niepełnosprawnych (czytaj więcej)

PFRON pływanie niepełnosprawnych

Tenis stołowy niepełnosprawnych (czytaj więcej)

PFRON tenis stołowy niepełnosprawnych

Podnoszenie ciężarów niepełnosprawnych (czytaj więcej)

PFRON podnoszenie ciężarów niepełnosprawnych

W sprawie wszelkich pytań związanych z udziałem w zajęciach sportowych dla osób niepełnosprawnych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: +48 602-60-70-72

Facebook