Alternative flash content

Requirements

Mistrzostwa Warszawy - mamy medalistów!

W szermierczych Mistrzostwach Warszawy Dzieci i Młodzików udział wzięło ponad 60 zawodników. Aleksander Krużewski (IKS-AWF) w kategorii dzieci wywalczył złoty medal i tytuł mistrzowski. Po dramatyczym finale, w którym przegrywał na początku 2:5, pokonał zawodnika z Polskiego Klubu Szermierczego 8:6. W kategorii młodzików Garin Jean Paul (IKS-AWF) również stanął na podium zdobywając medal brązowy. W półfinale Jean Paul spotkał się ze swoim klubowym kolegą Ignacym Szypulskim (IKS-AWF). Pojedynek był bardzo zacięty i pełen emocji. Jean Paul wygrał z Ignacym jednym punktem. W zawodach debiutowali i dzielnie walczyli inni zawodnicy IKS-AWF: Alex Romanowski, Franek Nowak, Franek Kapliński, Ludwik Zdort oraz Helenka Socha.

Szermierka IKS-AWF Mistrzostwa Warszawy 2012

Dramatyczny pojedynek: Garin vs Szypulski (fot. P.Szpygiel)

Więcej fotografii z imprezy w zakładce Multimedia: Mistrzostwa Warszawy Dzieci 2012