Alternative flash content

Requirements

Podnoszenie ciężarów - informacje o sekcji

"Dzięki wstąpieniu do sekcji podnoszenia ciężarów IKS-AWF poznałem wiele osób. Mam nowych przyjaciół, z którymi często się spotykam, ćwiczę i wyjeżdżam na zawody oraz obozy sportowe. Poza walorami stricte sportowymi jest to także okazja do zobaczenia ciekawych i nowych miejsc. Ponadto dzięki poradom trenerów zmieniłem swoją dietę, co spowodowało poprawę mojego samopoczucia i stabilizację wagi mojego ciała." (zawodnik IKS-AWF Warszawa)

IKS-AWF Sekcja podnoszenia ciężarów

Treningi w podnoszeniu ciężarów mogą być miłą odmianą po całym dniu pracy. Systematyczne uprawianie tego sportu ma pozytywny wpływ na samopoczucie oraz stan zdrowia uczestników zajęć. Poprawia wydolność organizmu, przemianę materii, zwiększa siłę. Uprawianie tej dyscypliny sportu oraz odnoszone w niej sukcesy sprawiają radość i podnoszą poczucie własnej wartości wśród uczestników zajęć.

Nabory

Oferta sportowa sekcji podnoszenia ciężarów skierowana jest do wszystkich osób niepełnosprawnych, u których nie ma przeciwwskazań do uprawiania tego sportu.

Możliwość zapisów w dowolnym momencie.

Dlaczego warto trenować podnoszenie ciężarów?

Podnoszenie ciężarów: "wyciskanie sztangi leżąc" jest dyscypliną sportową, która poprawi Twoją sprawność fizyczną, siłę oraz tak potrzebną w życiu codziennym wytrzymałość.
Dyscyplina i systematyczność pozwolą Ci przenosić góry, a miła atmosfera na treningach oraz kontakt z nowymi ludźmi przyczynią się do poprawy Twojego samopoczucia. Zadbaj o swoje zdrowie, sylwetkę oraz kondycję już dziś.

IKS-AWF Sekcja podnoszenia ciężarów

 

Facebook

Waleczne serca

Zachęcamy do odwiedzenia stworzonej przez nas strony o szermierce. Znajdują się tam: opis dyscypliny, wyjaśnienie zasad, historia polskiej szermierki na wózkach, filmy i zdjęcia, odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Całość napisana przystępnym językiem. Jesteś zainteresowany szermierką? Zapraszamy!

waleczneserca.pl