Alternative flash content

Requirements

Marcin Górski udźwignął złoto!

Marcin Górski złoty medal mp2012 podnoszenie ciężarów

Marcin Górski - Mistrz Polski w wyciskaniu sztangi leżąc (fot. arch. IKS-AWF)

W dniach 5-7 października na bydgoskim pomoście dźwigali ciężary niepełnosprawni sztangiści. Tytuł Mistrza Polski w kategorii 56 kg oraz złoty medal wywalczył zawodnik IKS-AWF Marcin Górski, który wycisnął 120 kg. W kategorii powyżej 100 kg Grzegorz Przybysz (IKS-AWF) również stanął na podium zdobywając medal srebrny z wynikiem 140 kg. Mirowski Artur zajął miejsce trzecie, Kowalski Tomasz miejsce szóste. Dobrze zaprezentował się najmłodszy zawodnik IKS-AWF Jakub Olejnik, który w turnieju juniorów zdobył medal brązowy. W zawodach wzięło udział 96 zawodników z 16 klubów. Obecni byli kadrowicze, którzy dźwigali cężary na pomostach Paraolimpiady w Londynie.

Ogłoszenie

postaw na sport PFRON

Bardzo gorąco zachęcamy osoby niepełnosprawne do wzięcia udziału w organizowanych przez Integracyjny Klub Sportowy AWF zajęciach w paraolimpijskich dyscyplinach sportu. Projekt kierowany jest głównie do osób niepełnosprawnych z dysfunkcją narządu ruchu, natomiast w przypadku sekcji pływackiej również do osób z dysfunkcją narządu wzroku. Zajęcia i udział w nich jest bezpłatny! Projekt dofinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Serdecznie zapraszamy! Nie czekaj! Zadbaj o swoje zdrowie, rahabilitację oraz kondycję! Postaw na SPORT!

SEKCJE SPORTOWE

Szermierka na wózkach (czytaj więcej)

PFRON szermierka na wózkach

Pływanie niepełnosprawnych (czytaj więcej)

PFRON pływanie niepełnosprawnych

Tenis stołowy niepełnosprawnych (czytaj więcej)

PFRON tenis stołowy niepełnosprawnych

Podnoszenie ciężarów niepełnosprawnych (czytaj więcej)

PFRON podnoszenie ciężarów niepełnosprawnych

W sprawie wszelkich pytań związanych z udziałem w zajęciach sportowych dla osób niepełnosprawnych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: +48 602-60-70-72

Facebook