Alternative flash content

Requirements

Pływanie - informacje o sekcji

Pływanie jest metodą poruszania się w wodzie, z której korzysta człowiek. Umiejętność pływania już od wieków była wykorzystywana w celach łowieckich, militarnych, aż do chwili gdy stało się dyscypliną sportową. Obecnie jest to najpopularniejsza forma aktywności fizycznej, uważana za najbezpieczniejszą i najbardziej wszechstronną dyscyplinę sportu. Aktywności ta poprawia ogólny stan zdrowia, kondycję. Jest polecana dla wszystkich, zarówno dla wyczynowców i amatorów, dla ludzi w różnym wieku.

Woda hartuje ciało i ducha! Pływanie jako forma rehabilitacji świetnie nadaje się dla osób pełnosprawnych oraz niepełnosprawnych z różnymi dysfunkcjami tj. narządem ruchu oraz wzroku. KAŻDY chcący nauczyć się pływać lub doskonalić nabyte umiejętności pływackie może dołączyć do naszego klubu IKS-AWF Warszawa.

Nabór

Nabór prowadzony jest wśród dzieci i młodzieży z różnymi dysfunkcjami narządu ruchu i narządu wzroku.

Dlaczego warto do nas przyjść ?

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską Waldemara Madeja (trener kadry narodowej) i Zbigniewa Sajkiewicza (wielokrotny medalista paraolimpijski w pływaniu).  Zawodnicy naszego klubu odnoszą sukcesy na arenach krajowych i międzynarodowych.

Nasza sekcja jest prężna i zintegrowana. W działalność są zaangażowani wszyscy. Zawodnicy dokładają wszelkich starań w celu osiągania jak najlepszych wyników sportowych, a kadra kierownicza w każdy możliwy sposób wspiera ich działania.

Każdy kto zdecyduje się przystąpić do naszej sekcji na pewno znajdzie zdrową atmosferę i profesjonalizm w prowadzeniu zajęć. Woda hartuje ciało i ducha!

Facebook

Waleczne serca

Zachęcamy do odwiedzenia stworzonej przez nas strony o szermierce. Znajdują się tam: opis dyscypliny, wyjaśnienie zasad, historia polskiej szermierki na wózkach, filmy i zdjęcia, odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Całość napisana przystępnym językiem. Jesteś zainteresowany szermierką? Zapraszamy!

waleczneserca.pl