Alternative flash content

Requirements

Kraków 2019 - MP Juniorów i Juniorów młodszych w pływaniu

W dniach 16 i 17 maja odbyły się w Krakowie Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów młodszych. Ekipa naszych zawodników spisała się na medal, a mówiąc precyzyjniej na wiele medali (wyniki poniżej) :-) Wielkie gratulacje należą się naszym młodym zawodnikom oraz przygotowującym ich do startów trenerom: Waldemarowi Madejowi, Zbigniewowi Sajkiewiczowi oraz Tomaszowi Madejowi.

Sztafeta 4x100 m stylem dowolnym chłopców w składzie : Tymon Kowalcze, Hubert Lewiński, Piotr Fabisiak Dawid Tomczyk zdobyła srebrny medal, Sztafeta 4x50 m stylem dowolnym chłopców w tym samym składzie zdobyła medal brązowy ,Sztafeta mieszana 4x50 m stylem dowolnym w składzie Dawid Tomczyk, Piotr Fabisiak, Eliza Żurawska Nikola Badowska zdobyła medal złoty. Nikola Badowska wygrała klasyfikację Open w grupie wiekowej C - juniorów młodszych. Dawid Tomczyk wygrał klasyfikację Open w grupie wiekowej A - juniorów starszych. W swoich klasach startowych medale zdobyli: Nikola Badowska - złoto, Tymon Kowalcze - złoto, Dawid Tomczyk - złoto, Piotr Fabisiak - srebro, Hubert Lewiński - srebro. Wiktoria Wiejak i Eliza Żurawska pobiły swoje rekordy życiowe na większości dystansów. Brawo dziewczyny! Brawo chłopaki! Brawo trenerzy i rodzice! Brawo sekcja pływacka IKS-AWF!

Ogłoszenie

Prowadzenie szkoleń dla osób niepełnosprawnych PFRON

W ramach projektu pod nazwą: "Prowadzenie treningów sportowych dla osób niepełnosprawnych" Integracyjny Klub Sportowy AWF organizuje zajęcia w paraolimpijskich dyscyplinach sportu: szermierce na wózkach, pływaniu, tenisie stołowym i podnoszeniu ciężarów. W projekcie biorą udział członkowie Klubu rekrutujący się z kilku województw Polski, którzy co najmniej od pół roku trenują w Klubie wybraną przez siebie dyscyplinę sportu i zadeklarowali gotowość kontynuowania rozpoczętego wcześniej szkolenia. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Data rozpoczęcia projektu: 1 styczna 2019. Data zakończenia projektu: 30 marca 2020. Projekt jest dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 

Prowadzenie szkoleń dla osób niepełnosprawnych w paraolimpijskich dyscyplinach sportu PFRON

Ponadto zapraszamy wszystkie osoby niepełnosprawne do spróbowania swoich sił i udziału w zajęciach sportowych dla początkujących organizowanych przez nasz Klub. Oferta sportowa jest kierowana do osób z dysfunkcją narządu ruchu, natomiast w przypadku sekcji pływackiej również do osób z dysfunkcją narządu wzroku. Zajęcia i udział w nich jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy! Nie czekaj! Zadbaj o swoje zdrowie, rehabilitację oraz kondycję!

SEKCJE SPORTOWE

Szermierka na wózkach (czytaj więcej)

PFRON szermierka na wózkach

Pływanie niepełnosprawnych (czytaj więcej)

PFRON pływanie niepełnosprawnych

Tenis stołowy niepełnosprawnych (czytaj więcej)

PFRON tenis stołowy niepełnosprawnych

Podnoszenie ciężarów niepełnosprawnych (czytaj więcej)

PFRON podnoszenie ciężarów niepełnosprawnych

W sprawie wszelkich pytań związanych z udziałem w zajęciach sportowych dla osób niepełnosprawnych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: +48 602-60-70-72

Facebook