Alternative flash content

Requirements

Zimowe Mistrzostwa Polski w Szczecinie

16 listopada na obiektach pływackich hali Floating Arena w Szczecinie miało miejsce uroczyste otwarcie Zimowych Mistrzostw Polski w Pływaniu Niepełnosprawnych. Zawody otworzyli Wiceprezes Zarządu PZSN "Start" Marcel Jarosławski oraz Prezes Zarządu Klubu Sportowego Inwalidów "Start" w Szczecinie Tomasz Kaźmierczak. Zmagania rozpoczęły się już chwilę po otwarciu i trwały aż do niedzieli, 18 listopada. Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w kilkunastu kategoriach, na basenie o długości 50 metrów. Zawodnicy IKS AWF Warszawa zdobyli w sumie 46 medali! W klasyfikacji generalnej złote medale zdobyli: Otowski Kamil w kat. S3, Błażejewski Mateusz w kat. S4, Makowski Wojciech w kat. S11. II miejsce wywalczył Adrian Jastrzębski w kat. S13. Trzecie miejsca i brązowe medale zdobyli: Krynicka Julia (S5), Kozłowska Maria (S5), Wiktoria Wiejak (S12) i Dawid Tomczyk (S9). Gratulujemy osiągnięć naszym zawodnikom!

Ogłoszenie

Prowadzenie szkoleń dla osób niepełnosprawnych PFRON

W ramach projektu pod nazwą: "Prowadzenie treningów sportowych dla osób niepełnosprawnych" Integracyjny Klub Sportowy AWF organizuje zajęcia w paraolimpijskich dyscyplinach sportu: szermierce na wózkach, pływaniu, tenisie stołowym i podnoszeniu ciężarów. W projekcie biorą udział członkowie Klubu rekrutujący się z kilku województw Polski, którzy co najmniej od pół roku trenują w Klubie wybraną przez siebie dyscyplinę sportu i zadeklarowali gotowość kontynuowania rozpoczętego wcześniej szkolenia. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Data rozpoczęcia projektu: 1 styczna 2019. Data zakończenia projektu: 30 marca 2020. Projekt jest dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 

Prowadzenie szkoleń dla osób niepełnosprawnych w paraolimpijskich dyscyplinach sportu PFRON

Ponadto zapraszamy wszystkie osoby niepełnosprawne do spróbowania swoich sił i udziału w zajęciach sportowych dla początkujących organizowanych przez nasz Klub. Oferta sportowa jest kierowana do osób z dysfunkcją narządu ruchu, natomiast w przypadku sekcji pływackiej również do osób z dysfunkcją narządu wzroku. Zajęcia i udział w nich jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy! Nie czekaj! Zadbaj o swoje zdrowie, rehabilitację oraz kondycję!

SEKCJE SPORTOWE

Szermierka na wózkach (czytaj więcej)

PFRON szermierka na wózkach

Pływanie niepełnosprawnych (czytaj więcej)

PFRON pływanie niepełnosprawnych

Tenis stołowy niepełnosprawnych (czytaj więcej)

PFRON tenis stołowy niepełnosprawnych

Podnoszenie ciężarów niepełnosprawnych (czytaj więcej)

PFRON podnoszenie ciężarów niepełnosprawnych

W sprawie wszelkich pytań związanych z udziałem w zajęciach sportowych dla osób niepełnosprawnych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: +48 602-60-70-72

Facebook