Alternative flash content

Requirements

Archiwum artykułów

5 medali zdobyli w Rio zawodnicy z IKS-AWF

Gratulacje dla wszystkich paraolimpijczyków reprezentujących nasz kraj w Rio de Janeiro. Szczególne słowa uznania i gorące podziękowania dla zawodników i trenerów z Integracyjnego Klubu Sportowego AWF za zdobyte przez Was medale oraz wysiłek, który włożyliście przygotowując się do Igrzysk Paraolimpijskich.

Katarzyna Marszał (tenis stołowy) zdobyła złoty medal w turnieju drużynowym. Wojciech Makowski (pływanie) przepłynął dystans 100m stylem grzbietowym z drugim czasem i zdobył srebrny medal. Adrian Castro (szermierka) wywalczył brązowy medal w turnieju szablowym. Dariusz Pender i Michał Nalewajek (szermierka) zdobyli srebrny medal w drużynowym turnieju floretowym. Kamil Rząsa, Dariusz Pender i Michał Nalewajek (szermierka) zdobyli brązowy medal w drużynowym turnieju szpadowym.

Oprócz wymienionych wyżej medalistów nasz kraj na brazylijskich arenach dzielnie reprezentowali także następujący zawodnicy IKS-AWF: Marta Fidrych, Renata Burdon, Marta Makowska, Grzegorz Pluta (wszyscy szermierka), Dorota Bucław (tenis stołowy). Dziękujemy Wam wszystkim za moc wrażeń, wzruszeń i pięknych emocji sportowych. Podziękowania kierujemy także do naszych trenerów, spraing-partnerów, fizjoterapeutów oraz wszystkich członków, bez których pracy i zaangażowania osiągnięcie tak wspaniałego wyniku nie byłoby możliwe.

Słowa podziękowania kierujemy także do urzędów i instytucji wspierających nas w czteroletnim okresie przygotowań do Igrzysk Paraolimpijskich. Pragniemy wymienić tutaj: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, M.St. Warszawa, Polski Komitet Paraolimpijski, Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych "Start", Akademię Wychowanie Fizycznego w Warszawie, firmy 3M, URSUS i AMS.

 

Facebook

Logowanie